Gabika Dzuríková

Gabika Dzuríková (*1973) je slovenská herečka, ktorá vyrastala v Košiciach. Po ukončení VŠMU v Bratislave sa stala aktívnou členkou činohry SND. Hrala vo viacerých úspešných televíznych seriáloch. Venuje sa aj dabingu.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • Audiokniha Môj príbeh - Michelle Obama

  Môj príbeh

  Predpokladaný dátum vydania: September 2020.

  Pôsobivé a inšpiratívne osobné spomienky bývalej prvej dámy Spojených štátov amerických nás zavedú do skromných kuchýň v Iowe aj do tanečných sál Buckinghamského paláca, nevynechajú okamihy veľkého žiaľu a nezlomnej vôle.
  Môj príbej nám dá nazrieť hlboko do duše jedinečnej priekopníckej osobnosti, ktorá sa snaží žiť autenticky a investuje energiu, sily a hlas v prospech vyšších ideálov. V odvážnom a úprimnom prerozprávaní svojho príbehu nás vyzýva, aby sme sa zamysleli nad tým, kto v skutočnosti sme a kým chceme byť.

 • Audiokniha Nezvestná - Christian White

  Nezvestná

  Predpokladaný dátum vydania CD: September 2020

  Psychotriler o žene odhaľujúcej zničujúce tajomstvá svojej rodiny a vlastnej identite.

 • Daniel Dvořáková a Pavel Dvořák - Stopy dávnej minulosti 10 - Audiokniha

  Stopy dávnej minulosti 10

  Zľava! 15,00  13,50  s DPH

  Daniela Dvořáková na základe osobnej korešpondencie a literárnej pozostalosti manžela Pavla Dvořáka napísala strhujúcu biografiu, ktorá zachytáva život a prácu Pavla Dvořáka počas tridsiatich štyroch rokov, ktoré strávila po jeho boku. Ku každej kapitole sú zaradené texty Pavla Dvořáka, ktoré vznikali v tom období, o ktorom konkrétna kapitola pojednáva.

 • Monika Šimkovičová - Vigil - Audiokniha

  Vigil

  Zľava! 4,90 10,79  s DPH

  Úžasný objav! Jedna pilulka nahradí 9 hodín spánku. Budúcnosť patrí tým, ktorí nepotrebujú spať. Budúcnosť patrí Vigilom.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky